Tuck Coffee

ŞUBE


BAŞVUR

Biz; iyi bir kahvenin hayatı daha çekilebilir kıldığını düşünenlerdeniz. Hayatı kendi kurallarına göre yaşayan ve sıradan olanı reddedenlerdeniz. Dünyamızı kutlamalarla güzelleştirerek her anın kıymetini bilenlerdeniz. Eğlenceyi dibine kadar yaşayıp; unutulmaması gereken her anı hafızamızda saklamak için güne kahvesiz başlamayanlardanız.

KONTEYNER


BAŞVUR

Hayattan keyif almayı bilenlerin hayatında yer edinmek için TUCK Coffee’yi kurduğumuz günden beri gerek iletişim tarzımızla gerek lezzetlerimizle İzmir’de farkını belli eden bir marka olduk. “We Are Tucking Family” diyerek “Tucker” adını verdiğimiz ailemizle her zaman iç içe olduk.

Henüz birkaç aylık markayken Bostanlı’dan hemen sonra çılgınca eğlendiğimiz bir partiyle Alaçatı’da bir şube açtık. Alaçatı ve Bostanlı’nın dışında Üçkuyular konteyner ve Bornova şubemizle, İzmir’in asi çocuklarına gerçekten iyi bir kahve içirmeyi amaç edindik.

Logosundan sloganına, ürünlerinden iletişim tarzına kadar tüm detaylarıyla kutunun dışında düşünen bu ailenin bir parçası olmak isteyenlerle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Sen de yeni nesil kahve dünyasına bambaşka bir soluk getiren TUCK ailesine katılmak istiyorsan, formu doldurabilirsin.

FOLLOW TUCK
?>