Tuck Coffee

(TR) Biz; iyi bir kahvenin hayatı daha çekilebilir kıldığını düşünenlerdeniz. Hayatı kendi kurallarına göre yaşayan ve sıradan olanı reddedenlerdeniz. Dünyamızı kutlamalarla güzelleştirerek her anın kıymetini bilenlerdeniz. Eğlenceyi dibine kadar yaşayıp; unutulmaması gereken her anı hafızamızda saklamak için güne kahvesiz başlamayanlardanız.

(TR) Hayattan keyif almayı bilenlerin hayatında yer edinmek için TUCK Coffee’yi kurduğumuz günden beri gerek iletişim tarzımızla gerek lezzetlerimizle İzmir’de farkını belli eden bir marka olduk. “We Are Tucking Family” diyerek “Tucker” adını verdiğimiz ailemizle her zaman iç içe olduk.

TUCK Coffee; Bostanlı’da kapılarını açtığı ilk günden bu yana tarzı, lezzetleri, konsepti ve iletişim tonuyla ön plana çıkmış bir markadır. Bostanlı’nın yanı sıra Bornova ve Alaçatı’da da şubesi olan markamız, Üçkuyular OPET’te ise konteyner konseptiyle kahve tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Mayıs 2017’den beri, büyük bir özveriyle bugünkü konumuna getirdiğimiz markamızı kendimizden bir parça olarak görüyoruz. Bu bağlamda, doğru yerde doğru yatırımcıya bayilik vererek; sahip olduğumuz marka kültürü ve kahvecilik anlayışını daha geniş kitlelere yaymak istiyoruz.

Konteyner ve şube olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleşebilen franchise uygulamamız hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

FOLLOW TUCK
?>